Image

مراحل دریافت شهروندی 


  •  تماس با ما و بازدید از املاک
می توانید با کارشناسان ما در EVIZMIR تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره در زمینه خرید ملک و قیمت ها به ترکیه سفر کنید؛ کارشناسان ما املاک مناسب به خواسته شما را به شما نشان خواهند داد.


  • تکمیل پرداخت به صورت رسمی
معامله باید به صورت انتقال بانکی از حساب بانکی ثبت شده به نام خریدار انجام شود. ما در تمام مراحل باز کردن حساب بانکی شخصی برای شما در ترکیه در صورت عدم امکان انتقال از یک حساب شخصی به نام خود از خارج از کشور، به شما کمک خواهیم کرد. انتقال به طور رسمی به حساب مالک اصلی ملک ارسال می شود و توجه داشته باشید که رسیدهای پرداخت مهر و امضا شده رسمی، باید نگهداری شود.
 
  • اخذ سند مالکیت

پس از اتمام پرداخت، سند مالکیت ظرف چند روز پس از صدور توسط بخش رسمی مالکیت املاک در ترکیه ارائه می شود. قیمت واقعی ملک باید در این سند نوشته شود، در غیر این صورت این ملک در فرایند اخذ شهروندی پذیرفته نخواهد شد.

  • اخذ سند تاییدیه تابعیت

سند تأیید سندی است که توسط اداره مالکیت ترکیه صادر شده است و به مقامات مربوطه ثابت می کند که این ملک مناسب است تا بتواند پس از خرید آن، صاحب تابعیت ترکیه شود. برای صدور این سند، شرکت باید درخواست خود را به اداره تاپو (تاپو سند رسمی مالکیت ملک در ترکیه می باشد) ارسال کند و اصل سند مالکیت را به همراه گزارش ارزیابی املاک و مستغلات که توسط یک دفتر ارزیابی معتبر املاک و مستغلات صادر شده است، ضمیمه کند.

  • درخواست شهروندی ترکیه

کلیه اوراق مورد نیاز به همراه مدارک شخصی خریدار و همه اعضای خانواده وی، ترجمه و تأیید می شوند. همچنین به متقاضی شماره پیگیری آنلاین داده می شود تا پرونده شهروندی خود را پیگیری کند. مطالعه پرونده شهروندی ممکن است تا 90 روز طول بکشد.

  • اخذ تابعیت ترکیه

پس از تأیید پرونده شهروندی، شماره ملی مشتری و تمام اعضای خانواده وی، سپس هویت ملی ترکیه، و پس از آن گذرنامه ترکیه به طور مستقیم ارائه می شود. کلیه این مدارک در مدت حداکثر دو هفته، برای شما ارسال خواهد شد.

شهروندی در یک نگاه

مزایا

مزایای اخذ شهروندی

اخذ تابعیت ترکیه با توجه به مزایایی که دارنده این تابعیت از آن برخوردار است فرصتی فوق العاده می باشد. از ثبات اقتصادی افرادی که مایل به سرمایه گذاری در ترکیه هستند تا سهولت سفر به کشورهای توسعه یافته، با توجه به ثبات اجتماعی و فرصت های متعدد در ترکیه، دارنده تابعیت ترکیه از مزایای بسیاری در داخل و خارج از ترکیه برخوردار می باشد.

 

پاسپورت ترکیه با قرار گرفتن در رتبه ۵۰ جهان این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به بیش از 110 کشور، بدون ویزا و یا با ویزای صادر شده در فرودگاه سفر کنید. برخی از کشورهایی که دارنده گذرنامه ترکیه می تواند بدون ویزا به آنها سفر کند عبارتند از برزیل، ژاپن، کره جنوبی و هنگ کنگ، اکراین،  ... اخذ ویزای ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا برای دارندگان گذرنامه ترکیه نیز بسیار آسان شده است.

 

همه اینها از مزیت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. کسانی که مایل به اخذ گذرنامه این کشور هستند، ملزم به پرداخت هزینه ای به دولت و یا سازمان های دولتی نمی باشند. کسانی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت ترکیه را دریافت می کنند، 100% از مالکیت املاک خود را بدون هیچ ضامن و شریک محلی دارا می باشند. آنها همچنین از سرمایه کامل املاک و مستغلات خود و همچنین حقوق یک شهروند واقعی ترکیه برخوردار هستند، که سود حاصل از این سرمایه گذاری ممکن است سالانه حتی به بیشتر از  ۳۰% از قیمت ملک به دلار برسد. آن‌ها همچنین قادر به فروش و برداشت کامل سرمایه املاک و مستغلات خود، پس از گذشت سه سال و بدون هیج محدودیتی می باشند.

الزامات
چکیده